Ibis Styles Bielsko-Biała, Bielsko-Biała
Tło bannera

O Hotelu

O Hotelu Stylowy hotel klasy ekonomicznej

Hotel ibis Styles Bielsko-Biała*** leży u podnóża Beskidów, w odległości ok. 3 km od głównego dworca kolejowego i dworca autobusowego.

Doskonała lokalizacja hotelu przy drodze łączącej Katowice z Żywcem oraz w niewielkiej odległości od obwodnicy Bielska-Białej gwarantuje łatwy dojazd i wygodne podróżowanie po regionie w celach służbowych bądź turystycznych. Hotel posiada duży, płatny parking, mieszczący ponad 80 samochodów.

ibis Styles to marka wyróżniająca się niepowtarzalnym stylem oraz zapewniający najwyższy standard zgodny z siecią Accorhotels.

W naszych wnętrzach poczujesz ducha motoryzacji. U progu powita Cię  nasz „Mały Książę” i nie da o sobie zapomnieć w kolejnych zakamarkach hotelu.

A dlaczego Fiat 126p w naszym hotelu?

W 1972 roku w Bielsku-Białej rozpoczęto budowę hotelu pracowniczego FSM (Fabryka Samochodów Małolitrażowych) o nazwie -  Hotel Maluch, następnie miał to być hotel miejski. Ostatecznie jednak w styczniu 1983 roku niedokończoną budowlę przejął „Orbis” i w roku 1985 obiekt został otwarty jako Hotel Magura.

W hotelu po latach zostały znalezione wyprodukowane już w latach 70. breloki do kluczy pokojowych z logo Hotelu Maluch i numerami pokoi!

Łącznie wyprodukowano 4 671 586 sztuk Fiatów 126p, z czego w Polsce produkcja wyniosła 3 318 674 sztuk, a w samym Bielsku-Białej w latach 1973-2000 – 1 152 325.

W styczniu 1997 roku wprowadzono oficjalną nazwę samochodu: „Maluch”.

Pakiety pobytowe Zaplanuj swój wyjazd

Żywiecka 93
43-300 Bielsko-Biała, Polska

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z naszymi promocjami i ofertami specjalnymi.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij