rezerwuj online
Ibis Styles Bielsko-Biała, Bielsko-Biała
BON TURYSTYCZNY

BON TURYSTYCZNY

10 sierpnia 2020
wykorzystaj swój bon turystyczny na 

POBYTY RODZINNE W IBIS STYLES BIELSKO BIAŁA

Hotel ibis Styles Bielsko Biała przystąpił do programu Polski Bon Turystyczny. Przypominamy, że bon mogą Państwo zrealizować, płacąc za pobyt, w którym uczestniczy dziecko.  Aby skorzystać z tej formy rozliczenia, należy:

  • Zarejestrować się w PUE ZUS (posiadać indywidualne konto) i aktywować Polski Bon Turystyczny. Na podany w trakcie rejestracji adres mailowy i SMS osoba rejestrując się, otrzyma 16-cyfrowy kod, który posłuży pracownikowi hotelu do rozliczenia Państwa pobytu bonem.
  • Hotel rozlicza należności bonem tylko za rezerwacje dokonane bezpośrednio w hotelu (telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem systemu hotelowego rezerwacji on-line).
  • Podczas rezerwacji lub zameldowania pracownik hotelu poprosi o 16 cyfrowy kod, aby zablokować określoną wartość środków na poczet pobytu. Niezbędne do tego będzie uwierzytelnienie. W tym celu otrzymacie Państwo SMS oraz e-mail z kodem PIN z ZUS, który będzie potrzebny do dokończenia blokady tych środków na Państwa koncie. Niezbędne jest do tego kroku, abyście mieli Państwo w tym momencie dostęp do telefonu lub skrzynki mailowej, które zostały przez Państwa wskazane podczas rejestraci w PUE ZUS.
  • Pozostałą część należności z tytułu rezerwacji opłacacie Państwo gotówką lub kartą podczas zameldowania. 

Poniżej szczegółowe informacje o bonie:

Żywiecka 93
43-300 Bielsko-Biała, Polska

mobile nav bg
See on map
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z naszymi promocjami i ofertami specjalnymi.

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close